Замок врізний Radlock M206

РАДЛОК
40288
3800,00
грн.
Замок виробляється в Україні, його конструкцію механізму захищено кількома патентами, що властиво продукції брендів світового рівня — Mottura та подібним компаніям. Модель даної серії має найвищий рівень зламостійкості.

Особливістю замку є сувальдний механізм із принципово новою системою блокування ригелів, званої РУЗ (важільно-упорний захист), оформленої як окремий винахід. Загальна сутність її роботи така – при неправильному кодуванні ключа або, що важливіше, при маніпуляційному розтині в момент дії відмички РУЗ жорстко блокує всі сувальди.

Протистояння інтелектуальному злому

Як мовилося раніше, замок оснащений системою РУЗ, яка має аналогів, виключає можливість як покрокового, і автоматичного декодування. Тобто роботи дворючковими чи самоімпресійними відмичками. Кількість можливих кодових комбінацій не дозволяє говорити про розріз шляхом підбору ключа.

Протистояння силового злому

Розташування врізних сувальдних замків усередині полотна саме по собі має на увазі добрий рівень захисту від різних вандальних процесів. Але Радлок оснащений різними рішеннями, що піднімають цей рівень максимально можливу величину.

Бексет (мм) 52
Товщина ригеля (мм) 11,4
S поперечний переріз ригеля (мм2) 690
Виліт ригеля (мм) 24
Маса net (гр) 925
Маса brut (гр) 1185
Кількість сувальд 6
Секретність (приблизно) 30 000

lwh: 33x180x223 mm

Weight: 1197 g

Click to order