Замок врізний Radlock 865.09 (довга планка)

РАДЛОК
40286
5000,00
грн.
Замок оснащений двома ригелями. Обидва вони багатошарові - несуча частина і зовнішні пластини виготовлені з нержавіючої сталі, всередині основного ригеля розміщені два алмазні вкладиші. У закритому положенні третина основного ригеля залишається всередині корпусу замку, кожен ригель має свою рамку, що несе.

Лицьова планка також виготовлена з нержавіючої сталі. Слід зазначити, що в замку взагалі немає крихких недорогих сплавів, подібних до силуміну, а в ключових місцях використовується загартована марганцева сталь марки 65Г. Самі місця захищені діамантовими накладками. Всі деталі замку виготовляються методом високоточного штампування або лазерного обладнання на обладнанні TRUMPF.

Відповідна частина замку є окремою коробкою. Замок двооборотний, при першому обороті обидва ригелі виходять наполовину, після другого відбувається повний вихід ригелів, при цьому верхній загинається вгору.

Замок оснащений системою РУЗ, що не має аналогів, що виключає можливість як покрокового, так і автоматичного декодування. Тобто роботи двогачковими або самоімпресійними відмичками. Кількість можливих кодових комбінацій не дозволяє говорити про розтин шляхом підбору ключа.

Розробник позиціонує свій замок як неприхований. Конструктор кілька десятків років професійно займається розкриттям та ремонтом замків.

Кількість таємних комбінацій: близько 1 млн.
Кількість ригелів: 2 (з незалежними приводами).
Кількість сувальд: 8.
Дорнмас (бексет): 65 мм.
Товщина ригелів: 11 мм.
Вихід основного ригеля: 24 мм.
Захист від вбивання ригеля та згортання.
Захист від висвердлювання (алмазні та розжарені вкладиші в корпусі замку).
Захист від зрізування ригелю (алмазні вкладиші у ригелі).
Найвищий рівень протистояння інтелектуальному розтині.
Тип ключа: симетричний (вставляється будь-якою стороною) із двома борідками.

В комплект входять замок, внутрішня та зовнішня накладки з кріпленням, частина у відповідь (коробка для входу ригелів), п'ять ключів та інструкція з експлуатації

lwh: 54x177x255 mm

Weight: 2212 g