Замок врізний РАДЛОК М 206

РАДЛОК
40045
3700,00
грн.
Радлок Мімоза надійно захищений практично від усіх відомих методів злому замків і має унікальний, не має у світі аналогів, захист проти розкриття інтелектуальними методами, за допомогою будь-яких відмичок.

Не розкривається інтелектуальними методами
Протизламний сувальдний замок
Розроблено, впроваджено та виробляється в Україні
Не має аналогів у світі
Ексклюзивне, дрібносерійне виробництво
Ручне складання, припасування та доведення


Це сувальдний замок із новими протизламними характеристиками. Він надійно захищений практично від усіх відомих методів злому замків і має унікальний, не має у світі аналогів, захист проти розкриття інтелектуальними методами, за допомогою будь-якого роду відмичок.

Всі моделі замків РАДЛОК МІМОЗА мають дуже високі протизламні характеристики, які докладно розглядаються в розділі «Протизламні характеристики». Коротко можна зупинитись на наступних аспектах.

По-перше, як будь-який сувальдний замок, замок РАДЛОК захищений від методів злому, властивих для циліндрових замків, в яких секретна частина стирчить із зовнішнього боку дверей і зосереджена в невеликому обсязі навколо ключового каналу. Тому її можна зламати, відірвати половину циліндра, забити всередину, свердлити без розбору в центр ключового каналу свердлом великого діаметра і т. д. Для захисту від цього для циліндрових замків передбачаються захисні броненакладки, але їх також можна збити або відламати.

Замки РАДЛОК МИМОЗА екстремально високо захищені від розтину відмичками будь-якого роду (звичайні двогачкові, самоімпресійні, щупові тощо) завдяки наявності нового принципу відкидної блокувальної стійки, що знаходиться на стадії патентування. Суть даного принципу полягає в тому, що в замку присутня окремий механізм - лінійний відштовхувач, що складається з рухомої блокувальної стійки, з'єднаного з нею повідця та рухомого блокатора.

При переміщенні засуву замка РАДЛОК МИМОЗА у бік відмикання рухома блокувальна стійка злегка впирається в кодові сувальди і залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замка, або починає переміщатися щодо рейки ригельної (засуву). При цьому завдяки повідку рухома блокувальна стійка приводить в рух рухомий блокатор, який опускається в зону завзятої стійки і починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокиратор завдяки повідку відштовхує рухливу стійку блокувальну від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засуву. При будь-яких маніпуляціях кодові сувальди вільно переміщуються вгору і вниз, не надаючи жодної інформації, оскільки ніяк не контактують з рухомою блокувальною стійкою.


Умови проведення перевірки стійкості замку РАДЛОКМІМОЗА інтелектуальними методами будь-яким бажаючим будуть представлені на даному сайті.

Завдяки наявності як у ригелі, так і на корпусі замків РАДЛОК алмазних вкладишів (запечених у металі алмазних гранул) досягається найвищий захист як від розрізання ригелю за допомогою болгарки, так і від свердління корпусу замку навіть за допомогою твердосплавного свердла
Click to order
Ваші товари
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.
(за умови оплати на картку)
Ваш номер телефону
Коментар
Payment method
Увага! Вартість доставки одиниці товару може змінюватися відповідно до ваги та габаритів.

Варіанти оплати

1.Оплата Wayforpay
+послуги пошти при отриманні

2.Оплата накладеним платежем
+послуги пошти при отриманні; +2% від суми замовлення +20грн

3.Оплата на карту
+послуги пошти при отриманні
(при замовленні від 1000 грн. – доставка безкоштовна)

Натискаючи кнопку «Замовити», я приймаю
умови угоди користувача
і даю згоду на обробку моїх даних.